2.LİG BEYAZ GRUP 2023 / 24 FİKSTÜRÜ

1.HAFTA

 

26 Ağustos 2023 Cumartesi

Ankara Demir Spor

2-1

Karacabey Belediye Spor

Beyoğlu Yeni Çarşı SF

0-1

Ankara Spor
 

 

27 Ağustos 2023 Pazar

Altınordu

2-3

Nazilli Belediye Spor

Kırşehir Futbol SK

1-3

Esenler Erok Spor

Kırklareli Spor

0-0

1461 Trabzon FK

Adıyaman Futbol Kulübü

1-2

Diyarbekir Spor A.Ş

Serik Belediye Spor

1-0

Hes İlaç.Afyon Spor

Bursa Spor

1-1

Y.Mersin İdmanyurdu F.

Buca Spor 1928

0-1

Van Spor FK

Zonguldak Kömür Spor

(BAY)

 
20.HAFTA

 

13 Ocak 2024 Cumartesi

1461 Trabzon FK

0-3

Kırklareli Spor
 

 

14 Ocak 2024 Pazar

Nazilli Belediye Spor

1-1

Altınordu

Esenler Erok Spor

4-2

Kırşehir Futbol SK

Van Spor FK

1-0

Buca Spor 1928

Diyarbekir Spor A.Ş

2-0

Adıyaman Futbol Kulübü

Hes İlaç Afyon Spor

1-2

Serik Belediye Spor

Karacabey Belediye Spor

1-3

Ankara Demir Spor

Y.Mersin İdmanyurdu F.

2-0

Bursa Spor

Ankara Spor

3-2

Beyoğlu Yeni Çarşı SF

Zonguldak Kömür Spor

(BAY)

 
2.HAFTA

 

2 Eylül 2023 Cumartesi

Karacabey Belediye Spor

2-0

Bursa Spor

Y.Mersin İdmanyurdu F.

1-1

Buca Spor 1928
 

 

3 Eylül 2023 Pazar

1461 Trabzon FK

2-0

Zonguldak Kömür Spor

Ankara Spor

3-0

Ankara Demir Spor

Esenler Erok Spor

4-0

Kırklareli Spor

Van Spor FK

2-1

Adıyaman Futbol Kulübü

Nazilli Belediye Spor

1-0

Beyoğlu Yeni Çarşı SF

Diyarbekir Spor A.Ş

1-0

Serik Belediye Spor
 

 

4 Eylül 2023 Pazartesi

Hes İlaç Afyon Spor

1-1

Kırşehir Futbol SK

Altınordu

(BAY)

 
21.HAFTA

 

20 Ocak 2024 Cumartesi

Serik Belediye Spor

0-0

Diyarbekir Spor A.Ş

Ankara Demir Spor

0-0

Ankara Spor
 

 

21 Ocak 2024 Pazar

Zonguldak Kömür Spor

2-4

1461 Trabzon FK

Kırklareli Spor

1-2

Esenler Erok Spor

Adıyaman Futbol Kulübü

1-3

Van Spor FK

Beyoğlu Yeni Çarşı SF

2-0

Nazilli Belediye Spor

Bursa Spor

1-2

Karacabey Belediye Spor

Buca Spor 1928

2-2

Y.Mersin İdmanyurdu F.

Kırşehir Futbol SK

1-1

Hes İlaç Afyon Spor

Altınordu

(BAY)

 
3.HAFTA

 

10 Eylül 2023 Pazar

Zonguldak Kömür Spor

0-1

Esenler Erok Spor

Ankara Demir Spor

1-2

Nazilli Belediye Spor

Beyoğlu Yeni Çarşı SF

2-1

Altınordu

Serik Belediye Spor

0-2

Van Spor FK

Kırşehir Futbol SK

1-1

Diyarbekir Spor A.Ş

Kırklareli Spor

1-2

Hes İlaç Afyon Spor

Buca Spor 1928

1-0

Karacabey Belediye Spor

Adıyaman Futbol Kulübü

0-0

Y.Mersin İdmanyurdu F.

Bursa Spor

2-0

Ankara Spor

1461 Trabzon FK

(BAY)

 
22.HAFTA

 

27 Ocak 2024 Cumartesi

Esenler Erok Spor

6-2

Zonguldak Kömür Spor

Nazilli Belediye Spor

1-0

Ankara Demir Spor

Altınordu

0-2

Beyoğlu Yeni Çarşı SF

Van Spor FK

3-1

Serik Belediye Spor

Diyarbekir Spor A.Ş

2-1

Kırşehir Futbol SK

Hes İlaç Afyon Spor

1-1

Kırklareli Spor

Karacabey Belediye Spor

1-0

Buca Spor 1928

Y.Mersin İdmanyurdu F.

1-0

Adıyaman Futbol Kulübü

Ankara Spor

2-0

Bursa Spor

1461 Trabzon FK

(BAY)

 
4.HAFTA

 

16 Eylül 2023 Cumartesi

Ankara Spor

1-1

Buca Spor 1928

Altınordu

1-2

Ankara Demir Spor

Nazilli Belediye Spor

1-0

Bursa Spor

Esenler Erok Spor

1-0

1461 Trabzon FK

Karacabey Belediye Spor

0-1

Adıyaman Futbol Kulübü
 

 

17 Eylül 2023 Pazar

Hes İlaç Afyon Spor

1-1

Zonguldak Kömür Spor

Diyarbekir Spor A.Ş

2-0

Kırklareli Spor

Y.Mersin İdmanyurdu F.

1-0

Serik Belediye Spor

Van Spor FK

2-0

Kırşehir Futbol SK

Beyoğlu Yeni Çarşı SF

(BAY)

 
23.HAFTA

 

31 Ocak 2024 Çarşamba

Zonguldak Kömür Spor

1-0

Hes İlaç Afyon Spor

Ankara Demir Spor

3-2

Altınordu

Kırklareli Spor

1-0

Diyarbekir Spor A.Ş

Adıyaman Futbol Kulübü

1-1

Karacabey Belediye Spor

1461 Trabzon FK

2-2

Esenler Erok Spor

Bursa Spor

0-0

Nazilli Belediye Spor

Serik Belediye Spor

1-2

Y.Mersin İdmanyurdu F.

Buca Spor 1928

1-0

Ankara Spor

Kırşehir Futbol SK

2-2

Van Spor FK

Beyoğlu Yeni Çarşı SF

(BAY)

 
5.HAFTA

 

23 Eylül 2023 Cumartesi

Zonguldak Kömür Spor

0-0

Diyarbekir Spor A.Ş

Buca Spor 1928

3-1

Nazilli Belediye Spor

Bursa Spor

1-1

Altınordu

Kırklareli Spor

1-2

Van Spor FK

Ankara Demir Spor

2-1

Beyoğlu Yeni Çarşı SF

1461 Trabzon FK

3-0

Hes İlaç Afyon Spor

Serik Belediye Spor

0-0

Karacabey Belediye Spor

Adıyaman Futbol Kulübü

0-2

Ankara Spor
 

 

24 Eylül 2023 Pazar

Kırşehir Futbol SK

1-3

Y.Mersin İdmanyurdu F.

Esenler Erok Spor

(BAY)

 
24.HAFTA

 

4 Şubat 2024 Pazar

Diyarbekir Spor A.Ş

5-0

Zonguldak Kömür Spor

Nazilli Belediye Spor

2-2

Buca Spor 1928

Altınordu

2-0

Bursa Spor

Van Spor FK

2-0

Kırklareli Spor

Beyoğlu Yeni Çarşı SF

1-0

Ankara Demir Spor

Hes İlaç Afyon Spor

0-3

1461 Trabzon FK

Karacabey Belediye Spor

1-1

Serik Belediye Spor

Y.Mersin İdmanyurdu F.

4-0

Kırşehir Futbol SK

Ankara Spor

2-0

Adıyaman Futbol Kulübü

Esenler Erok Spor

(BAY)

 
6.HAFTA

 

1 Ekim 2023 Pazar

Vefa Group Van Spor FK

1-0

Zonguldak Kömür Spor

Y.Mersin İdmanyurdu F.

3-1

Kırklareli Spor

Hes İlaç Afyon Spor

0-1

Esenler Erok Spor

Nazilli Belediye Spor

3-0

Adıyaman Futbol Kulübü

Diyarbekir Spor A.Ş

0-1

1461 Trabzon FK

Beyoğlu Yeni Çarşı SF

1-1

Bursa Spor

Ankara Spor

2-0

Serik Belediye Spor

Altınordu

0-0

Buca Spor 1928

Karacabey Belediye Spor

3-0

Kırşehir Futbol SK

Ankara Demir Spor

(BAY)

 
25.HAFTA

 

10 Şubat 2024 Cumartesi

Bursa Spor

1-1

Beyoğlu Yeni Çarşı SF
 

 

11 Şubat 2024 Pazar

Zonguldak Kömür Spor

1-2

Van Spor FK

Kırklareli Spor

1-0

Y.Mersin İdmanyurdu F.

Esenler Erok Spor

4-0

Hes İlaç Afyon Spor

Adıyaman Futbol Kulübü

1-1

Nazilli Belediye Spor

1461 Trabzon FK

3-1

Diyarbekir Spor A.Ş

Serik Belediye Spor

3-2

Ankara Spor

Buca Spor 1928

1-0

Altınordu

Kırşehir Futbol SK

0-1

Karacabey Belediye Spor

Ankara Demir Spor

(BAY)

 
7.HAFTA

 

7 Ekim 2023 Cumartesi

Serik Belediye Spor

1-1

Nazilli Belediye Spor

Bursa Spor

0-2

Ankara Demir Spor

Buca Spor 1928

2-0

Beyoğlu Yeni Çarşı SF

T.T Kırklareli Spor

0-0

Karacabey Belediye Spor

Kırşehir Futbol SK

0-1

Ankara Spor
 

 

8 Ekim 2023 Pazar

Zonguldak Kömür Spor

1-1

Y.Mersin İdmanyurdu F.

Adıyaman Futbol Kulübü

1-1

Altınordu

1461 Trabzon FK

4-0

Vefa Group Van Spor FK

Esenler Erok Spor

3-0

Diyarbekir Spor A.Ş

Hes İlaç Afyon Spor

(BAY)

 
26.HAFTA

 

17 Şubat 2024 Cumartesi

Karacabey Belediye Spor

0-0

Kırklareli Spor

Beyoğlu Yeni Çarşı SF

0-2

Buca Spor 1928

Ankara Spor

2-2

Kırşehir Futbol SK
 

 

18 Şubat 2024 Pazar

Y.Mersin İdmanyurdu F.

0-0

Zonguldak Kömür Spor

Ankara Demir Spor

2-0

Bursa Spor

Nazilli Belediye Spor

0-3

Serik Belediye Spor

Altınordu

2-1

Adıyaman Futbol Kulübü

Van Spor FK

1-0

1461 Trabzon FK

Diyarbekir Spor A.Ş

3-2

Esenler Erok Spor

Afyon Spor

(BAY)

 
8.HAFTA

 

14 Ekim 2023 Cumartesi

Karacabey Belediye Spor

1-0

Zonguldak Kömür Spor

Ankara Spor

0-0

Tuna Tarım Kırklareli Spor

Vefa Group Van Spor FK

1-0

Esenler Erok Spor

Beyoğlu Yeni Çarşı SF

1-0

Adıyaman Futbol Kulübü

Y.Mersin İdmanyurdu F.

0-3

1461 Trabzon FK

Diyarbekir Spor A.Ş

0-0

Hes İlaç Afyon Spor

Altınordu

0-0

Serik Belediye Spor

Ankara Demir Spor

0-1

Buca Spor 1928

Nazilli Belediye Spor

3-0

Kırşehir Futbol SK

Bursa Spor

(BAY)

 
27.HAFTA

 

24 Şubat 2024 Cumartesi

Buca Spor 1928

1-0

Ankara Demir Spor
 

 

25 Şubat 2024 Pazar

Zonguldak Kömür Spor

2-1

Karacabey Belediye Spor

Kırklareli Spor

1-0

Ankara Spor

Esenler Erok Spor

2-0

Van Spor FK

Adıyaman Futbol Kulübü

0-2

Beyoğlu Yeni Çarşı SF

1461 Trabzon FK

0-1

Y.Mersin İdmanyurdu F.

Afyon Spor

0-0

Diyarbekir Spor A.Ş

Serik Belediye Spor

0-0

Altınordu

Kırşehir Futbol SK

1-0

Nazilli Belediye Spor

Bursa Spor

(BAY)

 
9.HAFTA

 

18 Ekim 2023 Çarşamba

Zonguldak Kömür Spor

1-2

Ankara Spor

W.Kırklareli Spor

1-0

Nazilli Belediye Spor

Adıyaman Futbol Kulübü

0-3

Ankara Demir Spor

Kırşehir Futbol SK

1-0

Altınordu

Hes İlaç Afyon Spor

0-1

Vefa Group Van Spor FK

Serik Belediye Spor

2-0

Beyoğlu Yeni Çarşı SF

1461 Trabzon FK

1-0

Karacabey Belediye Spor

Buca Spor 1928

3-0

Bursa Spor

Esenler Erok Spor

3-2

Y.Mersin İdmanyurdu F.

Diyarbekir Spor A.Ş

(BAY)

 
28.HAFTA

 

1 Mart 2024 Cuma

Y.Mersin İdmanyurdu F.

2-2

Esenler Erok Spor
 

 

2 Mart 2024 Cumartesi

Ankara Spor

1-0

Zonguldak Kömür Spor

Nazilli Belediye Spor

3-1

Kırklareli Spor

Ankara Demir Spor

2-0

Adıyaman Futbol Kulübü

Altınordu

2-1

Kırşehir Futbol SK

Van Spor FK

2-0

Afyon Spor

Beyoğlu Yeni Çarşı SF

2-0

Serik Belediye Spor

Karacabey Belediye Spor

3-1

1461 Trabzon FK

Bursa Spor

0-2

Buca Spor 1928

Diyarbekir Spor A.Ş

(BAY)

 
10.HAFTA

 

22 Ekim 2023 Pazar

Nazilli Belediye Spor

0-3

Zonguldak Kömür Spor

Altınordu

4-0

W.Kırklareli Spor

Karacabey Belediye Spor

0-2

Esenler Erok Spor

Bursa Spor

1-0

Adıyaman Futbol Kulübü

Ankara Spor

2-2

1461 Trabzon FK

 Vefa Group Van Spor FK

2-1

Diyarbekir Spor A.Ş

Y.Mersin İdmanyurdu F.

1-0

Hes İlaç Afyon Spor

Ankara Demir Spor

1-0

Serik Belediye Spor

Beyoğlu Yeni Çarşı SF

1-0

Kırşehir Futbol SK

Buca Spor 1928

(BAY)

 
29.HAFTA

 

6 Mart 2024 Çarşamba

Zonguldak Kömür Spor

3-0

Nazilli Belediye Spor

Kırklareli Spor

0-0

Altınordu

Esenler Erok Spor

2-1

Karacabey Belediye Spor

Adıyaman Futbol Kulübü

0-3

Bursa Spor

1461 Trabzon FK

2-1

Ankara Spor

Diyarbekir Spor A.Ş

1-3

Van Spor FK

Afyon Spor

1-0

Y.Mersin İdmanyurdu F.

Serik Belediye Spor

1-0

Ankara Demir Spor

Kırşehir Futbol SK

0-4

Beyoğlu Yeni Çarşı SF

Buca Spor 1928

(BAY)

 
11.HAFTA

 

28 Ekim 2023 Cumartesi

Zonguldak Kömür Spor

1-3

Altınordu

Kırşehir Futbol SK

1-4

Ankara Demir Spor

1461 Trabzon FK

0-2

Nazilli Belediye Spor

W.Kırklareli Spor

2-1

Beyoğlu Yeni Çarşı SF

Hes İlaç Afyon Spor

1-0

Karacabey Belediye Spor

Serik Belediye Spor

1-2

Bursa Spor

Diyarbekir Spor A.Ş

0-2

Y.Mersin İdmanyurdu F.

Adıyaman Futbol Kulübü

2-2

Buca Spor 1928

Esenler Erok Spor

1-2

Ankara Spor

Vefa Group Van Spor FK

(BAY)

 
30.HAFTA

 

10 Mart 2024 Pazar

Altınordu

3-0

Zonguldak Kömür Spor

Ankara Demir Spor

1-0

Kırşehir Futbol SK

Nazilli Belediye Spor

2-2

1461 Trabzon FK

Beyoğlu Yeni Çarşı SF

1-0

Kırklareli Spor

Karacabey Belediye Spor

1-0

Afyon Spor

Bursa Spor

2-2

Serik Belediye Spor

Y.Mersin İdmanyurdu F.

2-1

Diyarbekir Spor A.Ş

Buca Spor 1928

3-2

Adıyaman Futbol Kulübü

Ankara Spor

0-0

Esenler Erok Spor

Van Spor FK

(BAY)

 
12.HAFTA

 

5 Kasım 2023 Pazar

Beyoğlu Yeni Çarşı SF

4-1

Zonguldak Kömür Spor

Ankara Demir Spor

0-0

Tuna Tarım Kırklareli Spor

Nazilli Belediye Spor

1-5

Esenler Erok Spor

Y.Mersin İdmanyurdu F.

3-0

Vefa Group Van Spor FK

Altınordu

2-2

1461 Trabzon FK

Karacabey Belediye Spor

1-1

Diyarbekir Spor A.Ş

Ankara Spor

0-0

Hes İlaç Afyon Spor

Buca Spor 1928

2-0

Serik Belediye Spor

Bursa Spor

1-3

Kırşehir Futbol SK

Adıyaman Futbol Kulübü

(BAY)

 
31.HAFTA

 

16 Mart 2024 Cumartesi

1461 Trabzon FK

2-1

Altınordu
 

 

17 Mart 2024 Pazar

Zonguldak Kömür Spor

1-0

Beyoğlu Yeni Çarşı SF

Kırklareli Spor

0-0

Ankara Demir Spor

Esenler Erok Spor

3-0

Nazilli Belediye Spor

Van Spor FK

3-0

Y.Mersin İdmanyurdu F.

Diyarbekir Spor A.Ş

1-2

Karacabey Belediye Spor

Afyon Spor

1-1

Ankara Spor

Serik Belediye Spor

1-2

Buca Spor 1928

Kırşehir Futbol SK

1-2

Bursa Spor

Adıyaman Futbol Kulübü

(BAY)

 
13.HAFTA

 

11 Kasım 2023 Cumartesi

Esenler Erok Spor

1-0

Altınordu
 

 

12 Kasım 2023 Pazar

Zonguldak Kömür Spor

1-0

Ankara Demir Spor

Hes İlaç Afyon Spor

1-0

Nazilli Belediye Spor

Serik Belediye Spor

0-1

Adıyaman Futbol Kulübü

1461 Trabzon FK

2-0

Beyoğlu Yeni Çarşı SF

Vefa Grup Van Spor FK

1-1

Karacabey Belediye Spor

Tuna Tarım Kırklareli Spor

3-0

Bursa Spor

Kırşehir Futbol SK

1-1

Buca Spor 1928

Diyarbekir Spor A.Ş

1-0

Ankara Spor

Y.Mersin İdmanyurdu F.

(BAY)

 
32.HAFTA

 

23 Mart 2024 Cumartesi

Ankara Demir Spor

1-1

Zonguldak Kömür Spor

Nazilli Belediye Spor

0-0

Afyon Spor

Altınordu

2-1

Esenler Erok Spor

Bursa Spor

0-2

Kırklareli Spor

Beyoğlu Yeni Çarşı SF

2-2

1461 Trabzon FK
 

 

24 Mart 2024 Pazar

Adıyaman Futbol Kulübü

1-2

Serik Belediye Spor

Karacabey Belediye Spor

2-2

Van Spor FK

Buca Spor 1928

4-1

Kırşehir Futbol SK

Ankara Spor

1-0

Diyarbekir Spor A.Ş

Y.Mersin İdmanyurdu F.

(BAY)

 
14.HAFTA

 

18 Kasım 2023 Cumartesi

Bursa Spor

3-3

Zonguldak Kömür Spor

Ankara Spor

2-2

Vefa Grup Van Spor FK

Nazilli Belediye Spor

2-1

Diyarbekir Spor A.Ş

Altınordu

0-1

Hes İlaç Afyon Spor

Karacabey Belediye Spor

1-0

Y.Mersin İdmanyurdu F.
 

 

19 Kasım 2023 Pazar

Buca Spor 1928

2-0

W.Kırklareli Spor

Beyoğlu Yeni Çarşı SF

1-2

Esenler Erok Spor

Ankara Demir Spor

1-3

1461 Trabzon FK

Adıyaman Futbol Kulübü

1-2

Kırşehir Futbol SK

Serik Belediye Spor

(BAY)

 
33.HAFTA

 

3 Nisan 2024 Çarşamba

Zonguldak Kömür Spor

2-0

Bursa Spor

Kırklareli Spor

0-1

Buca Spor 1928

Esenler Erok Spor

1-1

Beyoğlu Yeni Çarşı SF

Van Spor FK

2-1

Ankara Spor

1461 Trabzon FK

1-0

Ankara Demir Spor

Diyarbekir Spor A.Ş

0-2

Nazilli Belediye Spor

Afyon Spor

0-2

Altınordu

Y.Mersin İdmanyurdu F.

1-1

Karacabey Belediye Spor

Kırşehir Futbol SK

1-1

Adıyaman Futbol Kulübü

Serik Belediye Spor

(BAY)

 
15.HAFTA

 

25 Kasım 2023 Cumartesi

Esenler Erok Spor

3-0

Ankara Demir Spor
 

 

26 Kasım 2023 Pazar

Zonguldak Kömür Spor

0-3

Buca Spor 1928

Vefa Grup Van Spor FK

2-2

Nazilli Belediye Spor

Diyarbekir Spor A.Ş

2-0

Altınordu

Tuna Tarım Kırklareli Spor

3-2

Adıyaman Futbol Kulübü

Hes İlaç Afyon Spor

2-1

Beyoğlu Yeni Çarşı SF

1461 Trabzon FK

3-0

Bursa Spor

Kırşehir Futbol SK

0-1

Serik Belediye Spor

Y.Mersin İdmanyurdu F.

1-1

Ankara Spor

Karacabey Belediye Spor

(BAY)

 
34.HAFTA

 

7 Nisan 2024 Pazar

Buca Spor 1928

3-0

Zonguldak Kömür Spor

Ankara Demir Spor

0-1

Esenler Erok Spor

Nazilli Belediye Spor

0-1

Van Spor FK

Altınordu

1-1

Diyarbekir Spor A.Ş

Adıyaman Futbol Kulübü

0-2

Kırklareli Spor

Beyoğlu Yeni Çarşı SF

4-0

Afyon Spor

Bursa Spor

1-2

1461 Trabzon FK

Serik Belediye Spor

3-0

Kırşehir Futbol SK

Ankara Spor

1-0

Y.Mersin İdmanyurdu F.

Karacabey Belediye Spor

(BAY)

 
16.HAFTA

 

2 Aralık 2023 Cumartesi

Serik Belediye Spor

0-0

Tuna Tarım Kırklareli Spor

Bursa Spor

1-1

Esenler Erok Spor

Altınordu

1-1

Vefa Grup Van Spor FK

Ankara Demir Spor

1-1

Hes İlaç Afyon Spor

Nazilli Belediye Spor

1-4

Y.Mersin İdmanyurdu F.
 

 

3 Aralık 2023 Pazar

Adıyaman Futbol Kulübü

2-1

Zonguldak Kömür Spor

Buca Spor 1928

1-1

1461 Trabzon FK

Beyoğlu Yeni Çarşı SF

0-0

Diyarbekir Spor A.Ş

Ankara Spor

1-1

Karacabey Belediye Spor

Kırşehir Futbol SK

(BAY)

 
35.HAFTA

 

13 Nisan 2024 Cumartesi

Y.Mersin İdmanyurdu F.

4-0

Nazilli Belediye Spor

Karacabey Belediye Spor

4-1

Ankara Spor

Esenler Erok Spor

5-1

Bursa Spor
 

 

14 Nisan 2024 Pazar

Zonguldak Kömür Spor

4-1

Adıyaman Futbol Kulübü

Kırklareli Spor

3-0

Serik Belediye Spor

Van Spor FK

2-1

Altınordu

1461 Trabzon FK

3-0

Buca Spor 1928

Diyarbekir Spor A.Ş

2-2

Beyoğlu Yeni Çarşı SF

Afyon Spor

3-0

Ankara Demir Spor

Kırşehir Futbol SK

(BAY)

 
17.HAFTA

 

9 Aralık 2023 Cumartesi

Y.Mersin İdmanyurdu F.

0-0

Altınordu
 

 

10 Aralık 2023 Pazar

Zonguldak Kömür Spor

0-0

Serik Belediye Spor

Diyarbekir Spor A.Ş

2-1

Ankara Demir Spor

Karacabey Belediye Spor

3-0

Nazilli Belediye Spor

1461 Trabzon FK

2-1

Adıyaman Futbol Kulübü

Van Spor FK

1-2

Beyoğlu Yeni Çarşı SF

Hes İlaç Afyon Spor

2-0

Bursa Spor

Tuna Tarım Kırklareli Spor

0-2

Kırşehir Futbol SK
 

 

11 Aralık 2023 Pazartesi

Esenler Erok Spor

1-2

Buca Spor 1928

Ankara Spor

(BAY)

 
36.HAFTA

 

21 Nisan 2024 Pazar

Serik Belediye Spor

1-0

Zonguldak Kömür Spor

Ankara Demir Spor

2-1

Diyarbekir Spor A.Ş

Nazilli Belediye Spor

1-3

Karacabey Belediye Spor

Altınordu

2-0

Y.Mersin İdmanyurdu F.

Adıyaman Futbol Kulübü

2-2

1461 Trabzon FK

Beyoğlu Yeni Çarşı SF

0-2

Van Spor FK

Bursa Spor

0-3

Afyon Spor

Buca Spor 1928

1-2

Esenler Erok Spor

Kırşehir Futbol SK

3-3

Kırklareli Spor

Ankara Spor

(BAY)

 
18.HAFTA

 

19 Aralık 2023 Salı

Ankara Demir Spor

3-2

Van Spor FK

Beyoğlu Yeni Çarşı SF

0-1

Y.Mersin İdmanyurdu F.

Altınordu

3-0

Karacabey Belediye Spor
 

 

20 Aralık 2023 Çarşamba

Adıyaman Futbol Kulübü

0-2

Esenler Erok Spor

Kırşehir Futbol SK

1-2

Zonguldak Kömür Spor

Bursa Spor

0-2

Diyarbekir Spor A.Ş

Buca Spor 1928

0-0

Hes İlaç Afyon Spor

Serik Belediye Spor

2-2

1461 Trabzon FK

Nazilli Belediye Spor

2-3

Ankara Spor

Kırklareli Spor

(BAY)

 
37.HAFTA

 

28 Nisan 2024 Pazar

Zonguldak Kömür Spor

3-2

Kırşehir Futbol SK

Esenler Erok Spor

1-0

Adıyaman Futbol Kulübü

 Van Spor FK

6-1

Ankara Demir Spor

1461 Trabzon FK

2-0

Serik Belediye Spor

 Afyon Spor

0-0

Buca Spor 1928

Karacabey Belediye Spor

2-2

Altınordu

Y.Mersin İdmanyurdu F.

1-2

Beyoğlu Yeni Çarşı SF

Ankara Spor

0-0

Nazilli Belediye Spor
 

 

30 Nisan 2024 Salı

Diyarbekir Spor A.Ş

2-1

Bursa Spor

Kırklareli Spor

(BAY)

 
19.HAFTA

 

23 Aralık 2023 Cumartesi

Y.Mersin İdmanyurdu F.

2-0

Ankara Demir Spor
 

 

24 Aralık 2023 Pazar

Zonguldak Kömür Spor

1-1

Kırklareli Spor

Ankara Spor

1-0

Altınordu

Hes İlaç Afyon Spor

1-0

Adıyaman Futbol Kulübü

Karacabey Belediye Spor

1-1

Beyoğlu Yeni Çarşı SF

Esenler Erok Spor

3-0

Serik Belediye Spor

Diyarbekir Spor A.Ş

0-1

Buca Spor 1928

1461 Trabzon FK

4-1

Kırşehir Futbol SK
 

 

25 Aralık 2023 Pazartesi

Van Spor FK

3-0

Bursa Spor

Nazilli Belediye Spor

(BAY)

 
38.HAFTA

 

4 Mayıs 2024 Cumartesi

Kırklareli Spor

1-3

Zonguldak Kömür Spor

Ankara Demir Spor

5-2

Y.Mersin İdmanyurdu F.

Altınordu

3-3

Ankara Spor

Adıyaman Futbol Kulübü

4-1

Afyon Spor

Beyoğlu Yeni Çarşı SF

3-1

Karacabey Belediye Spor

Bursa Spor

3-0

Van Spor FK

Serik Belediye Spor

0-6

Esenler Erok Spor

Buca Spor 1928

3-1

Diyarbekir Spor A.Ş

Kırşehir Futbol SK

4-5

1461 Trabzon FK

Nazilli Belediye Spor

(BAY)